Teslimat Koşulları

Teslimat Prosedürü

Kargo ve Taşıma Bilgileri

woodysgarden.com’dan verdiğiniz siparişleriniz siz müşterilerimize İzmir içi ücretsiz nakliye aracı ile gönderilmektedir.

İzmir dışında ki diğer şehirlere Ambar ile gönderim yapılmaktadır. Nakliye bedeli fiyata dahilidr.

Ambar'dan siparişinizi teslim ederken dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardır.


Paketini nasıl teslim almalıyım?

Paketinizi teslim almadan Ambar teslim fişine imza atılmamalıdır. Tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan yetkiliye tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden woodysgarden.com sorumlu değildir.

Teslim edilen pakette deformasyon var mı?

Gelen pakette herhangi bir deformasyon, ezilme, yırtılma, darbe, kesik, çizik veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise teslim fişini imzalamadan görevlinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız teslim fişini imzalayınız. Kutu içersindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz. (Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız.) Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.

Arızalı, ezik, kırık veya hasarlı teslimat

Üründe bir hasar var ise tutanak tutulmasını talep edebilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.

Yurtdışı ve K.K.T.C. gönderileri

Yurtdışı gönderileriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

K.K.T.C. gönderilerinde kargo bedeli alıcıya aittir.